طراحی سایت گروه وبل

سوالات متداول درباره طراحی بنر، طراحی سایت ، طراحی لوگو، ، پکیج سرعت سایت

سوالات متداول درباره طراحی بنر

با توجه به نوع بنر و تعداد و سایز آن زمان طراحی از 3 تا 10 روز زمانبر میباشد.

بله بک آپ از بنر نگه داری میشود پس از اتمام کار تا 6 ماه پس از تحویل طرح

هزینه به صورت دو قسمت نصف در قبل از طراحی و نصف آن پس از تایید دریافت خواهد شد.

بله هر زماننیاز به تغییر در روده طراحی بنر بود با توجه به نظر شما ویریاش خواهد شد.

سوالات متداول درباره سئو

مدت زمان مورد نیاز برای پروژه سئو با توجه به تعداد کلمات کلیدی و سختی آن میباشد و این مورد به صورت دقیق اعلام نمیشود و حدودا از سمت کارشناس مربوطه پس از بررسی پاسخ داده خواهد شد.

سئو وب سایت نیاز به پیگیری مداوم از طریق کارشناس دارد، با توجه به نیاز خود میبایست پلن های ماهانه و سه ماهه و شش ماهه را تهیه نمایید تا سایت رتبه خود را در گوگل از دست ندهد.

هزینه سئو وب سایت به طور کامل قبل از شروع پروژه در قرارداد دریافت خواهد شد.

بله سئو  نیاز به پیگیری دارد و میبایست برای نگه داری جایگاه و رتبه ورقابت با سایت های دیگر اقدامات سئو انجام شود. طبق پلن ها در دوره های ارائه شده میتوانید سفارش دهید تا مطمعن شوید جایگاه شما در صحفحه اول گوگل ماندگار خواهد بود.

سوالات متداول درباره طراحی سایت

مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و موضوع سایت داره این مورد پس از بررسی درخواست طراحی شما  توسط کارشناس خدمت شما اعلام خواهد شد.

سایت پس از طراحی خدمت شما ارائه  خواهد شد تا بررسی و چک نهاییی را انجام تا وب سایت را تایید نمایید، پس از تایید شما اموزشات لازم کار با سایت ومدیریت آن خدمت شما نیز ارسال خواهد شد.

تا 5 ماه پس از ارائه سایت به شما پشتیبانی سایت و هاست رایگان انجام خواهد شد. توجه داشته باشید پس از آن با توجه به نوع پشتیبانی (رفع مشکلات سایت، مدیریت سایت ، مدیریت هاست ، افزدون امکانات جدید، افزودن محصولات برای فروشگاه اینترنتی و …) شامل هزینه خواهد بود.

پشتیبانی 5 ماه رایگان پس از تحویل سایت شامل تمامی بخش های سایت اعم از  (رفع مشکلات سایت، مدیریت سایت ، مدیریت هاست، افزودن محصولات برای فروشگاه اینترنتی و …) میشود.

پکیج امنیتی یک بار بروی وب سایت اعمال خواهد شد .

با مدیریت سایت و هاست به صورت خودکار از سایت شما بک آپ تهیه میشود اما در صورتی که مهلت پشتیبانی 5 ماهه سایت به اتمام رسید میبایست شخصا بک آپ از سرویس تهیه نمایید، توجه داشته باشید تهیه بک آپ و دانلود و نگه داری آن به شما آموزش داده خواهد شد.

سوالات متداول در باره طراحی لوگو

مدت زمان طراحی لوگو بستگی به نوع انتخاب لوگو میباشد مدت زمانی نیاز است تا طرح اولیه طراحی شود  و پس از تایید مرحله اول به مرحله طراحی میرسد زمانبندی طراحی لوگو نیز با توجه به این موارد متغییر میباشد.

پس از طراحی لوگو با فرمت های psd , png , jpg خدمت شما ارائه خواهد شد.

پشتیبانی ندارد- لوگو برای یکبار طراحی شده و پس از تایید کارفرما تحویل داده خواهد شد، و اگر پس از مدتی نیاز به تغییرات روی لوگو باشد و تعرفه ویرایش لوگو نیز دریافت خواهد شد.