طراحی سایت گروه وبل

طراحی لوگو اختصاصی و حرفه ای

لازمه صاحبان مشاغل و برند،  داشتن لوگو اختصاصی میباشد،که لوگو باعث میشود تمامی مردم در هر جا که لوگوی شمارا میبینند یاد برند شما بیافتند، اگر فروشگاهی دارید لوگو شما باید روی تمامی محصولات شما قرار گیرد یا اگر خدماتی ارئه میکنید چه به صورت مجازی و چه به صورت غیر مجازی باید نام شما روی خدمات و محصولات درج شده باشد، یا حتی در وب سایت خود میبایست لوگو اختصاصی کسب و کار شما درج شود، با داشتن لوگو است که یک برند سازی موفق انجام میگیرد. در واقع شما با لوگو خود معرفی و شناخته خواهید شد.

تیم طراحان وبل مفتخراست که در این عرصه نیز شما را همراهی کند، پایین تر نمونه کار و راحل سفارش لوگو را خدمت ما توضیح خواهیم داد.

logo design

نظر سنجی

با توجه به اطلاعاتی که برای طراحی نیاز است نظر سنجی انجام میشود، جهت طراجی با چند کارشناس طراح لوگو و طراح گرافیک مشاوره انجام میشود، توجه داشته باشید که نظر شخصخود کارفرما در پروژه نیز تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت که در نهایت به یک طرح کاملا ایده آل برسیم، پس از نظر سنجی طرح اولیه لوگو به صورت چند نمونه طراحی شده روی کاغذ برای کارفرما ارسال و پس از تایید طراحی به صورت سیستمی آغاز خواهد شد.

نام تجاری

طراحی لوگو با توجه به نام تجاری هم انجام میشود که یکی از مهمترین موارد است که به آن میبایست توجه بساری شود مخصوصا در زمانی که شما نوع طراحی مونوگرام را برای لوگو انتخاب کرده ایدزیرا میبایست با توجه به نام تجاری طراحی صورت گیرد، البته در زمانی که نوع طراحی غیر از مونوگرام باشد نیز از نام تجاری بهره گیری خواهد شد.

انتخاب رنگ

یکی از مهم ترین شاخصه های که باید در طراحی لوگو به آن توجه بسیاری کرد انتخاب رنگ برای لوگو میباشد، این مورد میبایست با توجه به رنگ برند تجاری، صنف مربوطه انجام شودو همچنین کارشناسان با توجه به نظر شما و موارد ذکر شده رنگ های مورد نظر را انتخاب و جهت تایید خدمت شما ارسال خواهند کرد.

پشتیبانی 24 ساعته
ارائه بیش از 5 نمونه قبل از شروع طراحی
طراحی حرفه ای و زیبا
ارائه فایل پروژه در 3 فرمت
طراحی در انواع مختلف

تعرفه و مشخصات سفارش طراحی لوگو

در صورتی که سوالی داشتید  میتوانید در چت آنلاین سایت یا با شماره درج شده در سایت و شبکه های اجتماعی درج شده وبل با ما در ارتباط باشید(پاسخگویی 24 ساعته)

طراحی مونوگرام

شروع از 1500 میلیون تومان
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • طراحی زیبا
  • ارائه در 10 روز کاری

طراحی سبک مینیمال

شروع از 2 میلیون تومان
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • طراحی حرفه ای
  • ارائه در 15 روز کاری

طراحی سبک امبلم

شروع از 2 میلیون تومان
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • طراحی حرفه ای و زیبا
  • ارائه در 15 روز کاری

سوالات متداول در باره طراحی لوگو

بروی هر سوال کلیک کنید پاسخ نمایش داده میشود

مدت زمان طراحی لوگو بستگی به نوع انتخاب لوگو میباشد مدت زمانی نیاز است تا طرح اولیه طراحی شود  و پس از تایید مرحله اول به مرحله طراحی میرسد زمانبندی طراحی لوگو نیز با توجه به این موارد متغییر میباشد.

پس از طراحی لوگو با فرمت های psd , png , jpg خدمت شما ارائه خواهد شد.

پشتیبانی ندارد- لوگو برای یکبار طراحی شده و پس از تایید کارفرما تحویل داده خواهد شد، و اگر پس از مدتی نیاز به تغییرات روی لوگو باشد و تعرفه ویرایش لوگو نیز دریافت خواهد شد.

انواع طراحـــــی لوگو

طراحی لوگو مونوگرام ​

یکی از قدیمی ترین لوگو ها نوع مونوگرام هست که در حال حاضر سبک طراحی لوگو سایت وبل نیز از این نوع میباشد، لوگو مونوگرام از نام برند یا چند حرف آن در طراحی استفاده و گاها با اشکال ترکیب میشوند، یکی از برند های معروف ایرانی که از این سبک طراحی استفاده کرده است میتوان سایت فروشگاهی دیجیکالا را نام برد.

طراحی لوگو امبلم​

یکی از اصلی ترین نوع طراحی وگو سبک امبلم است، این نوع طراحی به این صورت است که متن یا نام برند در یک شکل یا کنار و اطراف آن قرار میگیرد و گاها ممکن است با هم ترکیب شوند و یک طرح را ایجاد کنند، و این نوع سبک طراحی نسبت به سبک های دیگر طراحی لوگو کمی پیچیده تر است.

طراحی لوگو مینیمال

این نوع سبک که اکثر برند های معروف استفاده میکنند و این سبک زیاد دیده میشود،نوع طراحی در سبک مینیمال به صورت خیلی ساده و دور از هر نوع طراحی پیچیدگی میباشد، این نوع سبک از هر نظرسادگی در آن مشاهده میشوداز جمله رنگ و طرح و فرم آن که به راحتی در ذهن انسان نقش میبندد، نمونه هایی از این طراحی را میتوان به شرکت های اپل ونایک اشاره کرد.