طراحی سایت گروه وبل

پکیج سئو پیشرفته و مقدماتی

سئو وب سایت اقداماتی جهت معرفی و قرار گرفتن سایت در صفحات اول گوگل و بهتر دیده شدن آن و به برند سازی راحت تر نیز کمک میکندبا تیم ما میتوانید به راحتی سایت و تجارت خود را جهانی کنید. توجه داشته باشید تعرفه و مشخصات هزینه سئو وب سایت  را میبایست با استعلام کلمه کلیدی مورد نظر به کارشناسان وبل اعلام و پاسخ را دریافت نمایید، در غیر این صورت تعرفه ای ثابت برای این مورد در نظر نگرفته شده است.

 

سئو وب سایت

تولید محتوا سئو شده

برای بخش های مختلف وب سایت میبایست با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر صفحهی مورد نظر ، محتوای بهینه یا سئو شده تولید شود.

سئو مقدماتی

در سئو مقدماتی مواردی همچون بررسی محتوای سایت و آماده سازی آن برای معرفی به گوگل اعم از تصاویر و محتوا لینک سازی داخلی و خارجی برای وب سایت و ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل.

سئو پیشرفته

سئو پیشرفته تمامی موارد سئو مقدماتی را شامل خواهد شد، اقدامات لازم جهت قرارگیری سایت در صفحه اول گوگل انجام خواهد شد با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر و تعداد آن هزینه سئو متغییر میباشد.

پشتیبانی 24 ساعته
بهینه سازی محتوا
بررسی uI و ux
رشد تدریجی رتبه
مشاوره رایگان

سوالات متداول درباره سئو

(برای مشاهده پاسخ روی سوال مورد نظر یکبار کلیک کنید)

مدت زمان مورد نیاز برای پروژه سئو با توجه به تعداد کلمات کلیدی و سختی آن میباشد و این مورد به صورت دقیق اعلام نمیشود و حدودا از سمت کارشناس مربوطه پس از بررسی پاسخ داده خواهد شد.

سئو وب سایت نیاز به پیگیری مداوم از طریق کارشناس دارد، با توجه به نیاز خود میبایست پلن های ماهانه و سه ماهه و شش ماهه را تهیه نمایید تا سایت رتبه خود را در گوگل از دست ندهد.

هزینه سئو وب سایت به طور کامل قبل از شروع پروژه در قرارداد دریافت خواهد شد.

بله سئو  نیاز به پیگیری دارد و میبایست برای نگه داری جایگاه و رتبه ورقابت با سایت های دیگر اقدامات سئو انجام شود. طبق پلن ها در دوره های ارائه شده میتوانید سفارش دهید تا مطمعن شوید جایگاه شما در صحفحه اول گوگل ماندگار خواهد بود.

اگر خیلی سریع نیاز به مشاوره یا سفارش داری میتونی تماس بگیری